Müşteri Yorumları

Hizmetimizden Memnun Kalanlar

19.08.2022 Tarihinde oğlumun düğün törenini yaptık. Biz ve tüm davetlilerimiz çok memnun kaldılar. Yemekler ve ara sıcaklar harikaydı. Meyvesi ve yaş pastası her şey çok güzeldi. Temizlik yönünden 100 üzerinden 100 veriyorum. Çalışanlar güler yüzlü ve ilgiliydi.

Volkan GÜNEŞ Müşteri

Salon havuzbaşı ve kapalı alan olarak gayet güzel. Masaların yerleşimi düzgün. Kendine ait otoparkının olması çok önemli bir detay. Çok beğendim. Her şey tertip ve düzen içinde yapılıyor. Tavsiye ederim.

Bahar ÜNAL Müşteri

Bizim düğünümüz havanın güzel olmasına bağlı olarak havuz başında oldu. Her şey konuşulduğu gibi oldu. Gerek patronlar gerekse Suna Hanım hem güler yüzleriyle hem ellerinden geldiğince maksimumu yaptılar. Temizlik bizim ve herkes için en önemlisi. Dana eti çok iyiydi. Misafirlerim cok memnun kaldılar. Gerek hizmet gerek temizlik gerek servis hepsi mükemmeldi. Parasının hakkını verdiler. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Burak ÖZER Müşteri

Son derece Nezih ve Son derece Mükemmel Kaliteli, Şık, Hizmet anlayışı ile Harika Organizasyonlara her daim Öncülük eden, Gerek İşletme Yöneticileri ve Gerekse Hizmetleri gerçekleştiren Garson, Şef ve Vale Personeli ile Sizin Rüya Gibi Arzu ve İsteklerinizi Gerçekleştirme Çabaları, Takdire Şayan ve Tebrik edilmeyi de, bir o kadar ve Son derece Hak etmektedirler, Gerçekten Harika Bir İşletme ve Yönetim Anlayışı, Bravo...

Erol Murat KANDEMİR Müşteri

Mekan cok guzel hijyenik gorsonlar guler yuzlu, ozenli ve hizlilar. Organizasyonlari super, muzik cok iyi. Tesekkurler

Süheyla KARAMAN Müşteri

Güzel ferah bir ortam çalışanları düzgün ben beğendim.

Bünyamin TURHAN Müşteri

Düğünler için güzel bir mekan. Hizmet çok güzel.

Oğuz YÜCEL Müşteri

Gölbaşı'mıza bu nezih mekanı kazandıran işletme sahibine öncelikle teşekkür ederim. Temiz, hijyenik, ferah göl manzaralı bir eğlence yeri, düğün salonu insanın ömrü boyunca bir defa yada iki defa yararlanacağı bir mekan bunun için hatıraların insanların kafasına iyi iz bırakması lazım bu mekan tam da size göre...

Halim KOÇ Müşteri

Bizimle İletişime Geçin

Alttaki formu eksiksiz doldurarak bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Yandaki iletişim formu ile yada aşağıdaki iletişim seçenekleri ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.